Raporty

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się
z raportem:

 

REZULTAT MONITORINGU ROSYJSKIEGO PRZEKAZU DEZINFORMACYJNEGO DOTYCZĄCEGO POLSKI I POLAKÓW NA PRZYKŁADZIE PORTALI INTERNETOWYCH „RIA NOVOSTI”, „REGNUM”, UKRAINA.RU” ORAZ „INTERFAX” – 2023

 

Raport jest wynikiem monitoringu rosyjskojęzycznej infosfery przeprowadzony w okresie kwiecień-wrzesień 2023. Oprócz wyników ilościowych zawiera przykłady przekazów, spis kluczowych rosyjskich narracji oraz wnioski dotyczące rosyjskiej aktywności dezinformacyjnej prowadzonej przeciwko Polsce. Raport jest efektem projektu Raport sporządzono w ramach realizacji projektu „Analiza i dekonstrukcja rosyjskich przekazów dezinformacyjnych i propagandowych na temat Polski i Polaków oraz przeciwdziałanie wpływowi Fed. Rosyjskiej na obywateli RP”, który został zrealizowany w ramach Zadania publicznego finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja Publiczna 2023”.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się
z raportem:

 

REZULTAT MONITORINGU ROSYJSKIEGO PRZEKAZU DEZINFORMACYJNEGO DOTYCZĄCEGO POLSKI I POLAKÓW NA PRZYKŁADZIE PORTALI INTERNETOWYCH „RIA NOVOSTI”, „REGNUM”, UKRAINA.RU” ORAZ „INTERFAX”

 

Raport jest wynikiem monitoringu rosyjskojęzycznej infosfery przeprowadzony w okresie kwiecień-wrzesień 2022. Oprócz wyników ilościowych zawiera przykłady przekazów, spis kluczowych rosyjskich narracji oraz wnioski dotyczące rosyjskiej aktywności dezinformacyjnej prowadzonej przeciwko Polsce.

Raport jest efektem projektu „Analiza i dekonstrukcja rosyjskich przekazów dezinformacyjnych oraz propagandowych na temat Polski i Polaków”, który został zrealizowany w ramach Zadania publicznego finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja Publiczna 2022”.